Witamy na RadioHobby.PL

Witamy na naszej nowej stronie internetowej. Dla części odwiedzających pewnie będziemy bardziej rozpoznawalni jako firma OSIEM. Zaczynając sprzedaż pierwszych projektów w 2017 roku zakładaliśmy, że rynek docelowy to kilku no może kilkunastu pozytywnie „zakręconych” elektroników, krótkofalowców. Cieszymy się, że nasze założenia minęły się po części z prawdą, a nasz model biznesowy który przyjęliśmy na samym początku przyjął się. Obecnie mamy kilka stałych projektów po które chętnie wracacie. Projektów, które po części w wyniku Waszych sugestii przemyśleń, a czasami wielogodzinnego testowania przez Was dostają nowe wcielenie. Przykładem może być jeden z najstarszych naszych projektów czyli UP Konwerter do tunerów DVB-T. Zaczęło się niewinnie od klubowej wersji w roku 2016, obecna wersja przyjmujemy że 3 zgodnie z sugestiami została przygotowana pod obudowę Z5 firmy Kradex. To jeden z przykładów ale nie jedyny.

Dziękujemy wszystkim za to, że jesteście z nami. Wszystkich obecnych oraz nowych użytkowników zapraszamy do częstego zaglądania na RadioHobby.pl

 

Dlaczego zmieniamy się na RadioHobby.pl

Jak już napisaliśmy na wstępie nasze produkty czy asortyment oferowanych części elektronicznych znany jest szerszej grupie głównie dzięki aukcjom Allegro użytkownika Osiem_net_pl. Tutaj nic nie zmieniamy. 

Nasza domena osiem.net.pl pozostaje bez zmian główną domeną firmową.  Aby ułatwić dotarcie do tej konkretnej części, poświęconej elektronice postanowiliśmy utworzyć oddzielną stronę o bliskiej nam tematyce. 

Tematyczna strona powiązana z radiem i naszym hobby jakim jest krótkofalarstwo pozwoli nam, mamy nadzieję, w bardziej przejrzysty sposób zaprezentować projekty, opisać nowo powstające konstrukcje czy zasięgnąć opinii o ich pracy czy proponowanych ulepszeniach. 

RadioHobby.pl – to głównie projekty urządzeń modułów oraz zestawów do samodzielnego montażu ale również sklep z asortymentem związanym z elektroniką, krótkofalarstwem.