RadioHobby tworzy grupa ludzi połączonych wspólną pasją.

Jeżeli masz życzenie dołączyć do nas zapraszamy.

admin@radiohobby.pl

Łączymy pokolenia – to nie pusty slogan to fakt. Krótkofalarstwo to hobby które skupia wielu wspaniałych ludzi. Ludzi w różnym wieku i ludzi pracujących w różnych branżach różnych zawodach.  Ludzi dla których krótkofalarstwo i elektronika to jedyne lub jedno z wielu zainteresowań. 

 Tak duże spektrum ciekawych ludzi daje szansę na zdobywanie wiedzy której próżno szukać w internecie 🙂 a jednocześnie pozwala połączyć wieloletnie doświadczenie z nowoczesnymi technologiami. Czasami więc nie warto wymyślać „koła” od nowa i zastosować sprawdzone rozwiązania a czasami wręcz przeciwnie wersje analogowe zamienić na zera i jedynki.  

RadioHobby - zespół

Ilu nas jest i kim jesteśmy? O to ciężko jednoznacznie odpowiedzieć 🙂 Podstawowy skład wywodzący się bezpośrednio z klubu łączności SP7PB mieszczącego się w Pabianicach, wspierany jest przez wielu kolegów z całego kraju. Duża część pomysłów powstaje na potrzeby wewnętrzne klubu, nie wszystkie są realizowane z prostej przyczyny „brak czasu”. Kolejna część pomysłów na projekty przesyłana jest przez koleżanki i kolegów użytkujących wcześniejsze nasze projekty lub zgłaszających swoje zapotrzebowanie na pewne rozwiązania których brakuje na rynku w formie zestawu do samodzielnego montażu. 

W miarę możliwości, prowadzonych rozmów i pojawiających się projektów zespół oraz oferta powiększa się i będzie się powiększać 🙂 

cdn..